“Spilva” produkti tagad pieejami “Orkla Latvija” interneta veikalā

Sekojot pieprasījumam un vēlmei iegādāties pārtikas produktus attālināti, sākot no 13. jūlija visu “Orkla Latvija” pārstāvēto zīmolu produkciju iespējams ērti pasūtīt uzņēmuma interneta veikalā: https://oveikals.lv

Kopumā veikala sortimentu veido vairāk nekā 400 populārākie “Laimas”, “Selgas”, “Staburadzes”, “Ādažu Čipsu”, “Everest”, “Pedro”, “Spilvas”, “Guttas” un citu iemīļotu “Orkla Latvija” zīmolu produkti.

 

Lai nodrošinātu mūsu produktu ērtu un drošu pieejamību ikvienam, mēs attīstām produktu iegādes iespējas e-komercijas platformā. Tagad esam pieejami gan klātienē tirdzniecības vietās, gan interneta veikalā visā Latvijā. Šī ir dabiska biznesa attīstība ar mērķi nodrošināt mūsu patērētājiem kvalitatīvu iepirkšanās pieredzi caur labi attīstītu preču iegādes, piegādes un norēķinu platformu tieši no ražotāja,” uzsver “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

 

“Orkla Latvija” interneta veikalā pieejami produkti tādās kategorijās kā saldumi, šokolāde, cepumi, konservējumi, čipsi un sāļās uzkodas, gatavie ēdieni, mērces un pat kūkas. Uzņēmums savā e-komercijas platformā piedāvās iespēju smelties iedvesmu jaunu recepšu izmēģināšanai virtuvē, sadaļā “Receptes”, kas regulāri tiks papildināta ar jaunām idejām ēdienu gatavošanai mājās. Papildus tam interneta veikalā pircēji var iegādāties kādu no “Orkla Latvija” piedāvātajām dāvanām, kas kopā ar personalizētu kartīti tiek nosūtīta tās saņēmējam jebkurā vietā Latvijā.

 

“Orkla Latvija” piedāvā iespēju pasūtīt plašu produktu sortimentu un saņemt to ar piegādi visā Latvijā, pirkumiem virs 35 eiro piemērojot bezmaksas piegādi. Ja pasūtījums veikts līdz plkst. 13.00, tad Rīgā un tās apkartē pasūtījums tiek piegādāts tajā pašā dienā. Par pasūtījumu interneta veikalā iespējams ērti norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai maksājuma karti.

 

Iegādājies “Spilva” produkciju “Orkla Latvija” interneta veikalā šeit: – https://oveikals.lv

 

Jaunākie raksti