“Spilva” iesaistās “Latvijas Zaļā punkta” Šķiratlonā, aicinot apgūt un izpildīt atkritumu šķirošanas pamatprincipus

Zīmols Spilva ir kļuvis par Latvijas Zaļā punkta Šķiratlona atbalstītāju. Uzņemties Šķiratlona 30 dienu izaicinājumu tiek aicināts ikviens – gan iesācējs, gan pieredzējis šķirotājs. Treneres vadībā dalībnieki var apgūt atkritumu šķirošanas pamatprincipus un tos izpildīt praksē.

Kopīgie šķirošanas treniņi notiks četras nedēļas. Izaicinājuma pirmo trīs nedēļu pirmdienās soli pa solim varēs uzzināt par stikla, plastmasas, papīra un kartona un metāla iepakojuma šķirošanu, apgūstot noderīgus paņēmienus, kā šķirot ērti. Savukārt ceturtajā nedēļā trenere stāstīs par mājokļa labiekārtošanu, lai atkritumu šķirošana būtu ērta un būtu prieks šķirot arī pēc izaicinājuma noslēguma.

Ik nedēļu apņēmīgākie dalībnieki, kuri pieņēmuši Šķiratlona izaicinājumu, uzzinās interesantus faktus par atkritumu šķirošanu un varēs atskaitīties par sasniegtajiem rezultātiem. Katru nedēļu viens no konkursa dalībniekiem izlozes kārtībā saņems patīkamu pārsteigumu no Šķiratlona draugiem un atbalstītājiem.

Viens no zīmola Spilva un uzņēmuma Orkla Foods Latvija ilgtspējas attīstības stratēģijas pamatuzdevumiem ir virzīts uz atkritumu apjoma nepārtrauktu samazināšanu un atkritumu sapratīgu apsaimniekošanu, kas paredz gan šķirošanu, gan pārstrādājama un atjaunojama iepakojumu materiāla īpatsvara  palielināšanu.

Informācija sagatavota sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu.

Jaunākie raksti