Sākam ražot „Draakon” augļu biezeņus

Uzņēmums Orkla Foods Latvija uzsācis ražot jaunu produktu grupu – Draakon augļu biezeņus. Tie paredzēti Latvijas tirgum, taču tiek saskatīts jauno ražojumu potenciāls arī eksportā. Jaunās produktu līnijas biezeņi tiek ražoti Orkla Foods Latvija ražotnē Babītes novada Spilvē.

„Uzsākt jaunas produktu grupas ražošanu pamudināja salīdzinoši ierobežotais augļu biezeņu piedāvājums mazākajiem gardēžiem. Turklāt veikalu plauktos ir ārkārtīgi maz veselīgu produktu, kas ieinteresētu no zīdaiņu vecuma izaugušus bērnus un viņu vecākus,” skaidro Dana Erciņa-Užāne, Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

Draakon augļu biezeņi ir ne tikai vizuāli atbilstoši noformēti, domājot par jaunāko auditorijas daļu, bet tiem ir arī augstvērtīgs saturs, kura sastāvā nav ne konservantu, ne mākslīgu krāsvielu, ne mākslīgu aromātu, ne glutēna. Dabīgais sastāvs paredz to, ka produkts pēc atvēršanas ir jāizlieto 2-3 dienu laikā. Šī iemesla dēļ arī izvēlēts iepakojums – 0,27 ml burciņas,

Pieejami četru garšu jaunie augļu biezeņi:

  • Draakon ābolu un saldā krējuma biezenis;
  • Draakon banānu un ābolu biezenis;
  • Draakon bumbieru, ābolu un saldā krējuma biezenis;
  • Draakon Oriģinālais ābolu biezenis.

„Jaunos augļu biezeņus ražojam Latvijas tirgum. Analizēsim, kā cilvēki novērtēs jaunās produktu līnijas ražojumus Latvijā, taču neslēpsim, ka saskatām produkta potenciālu arī eksporta tirgiem,” informē Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

Jaunākie raksti