Piedalāmies Vegānfestivālā

Orkla Latvija ar zīmolu Spilva, Anamma un Gutta produkciju bija pārstāvēta vegāniskā ēdiena cienītāju sezonas galvenajā notikumā – Vegānfestivālā. Festivāls norisinājās 23. augustā Esplanādē, Rīgā, visas dienas garumā tā dalībniekiem baudot augu valsts produktu un ēdienu daudzveidību, svaigu gaisu un mūziku. Mūsu stendā festivāla apmeklētājiem bija iespēja nobaudīt gardos Spilvas produktus vegāniem, tajā skaitā mūsu jaunākos ražojumus.

Šovasar Orkla Latvija, uzsākot humosu un “4 sezonu majonēzes” ražošanu, ir papildinājusi vegāniem paredzēto ražojumu klāstu un plāno to attīstīt arī turpmāk. Jau šoruden sortiments tiks paplašināts ar Ziemeļvalstīs augsti novērtēto Anamma produkciju vegāniem,” informē Orkla Latvija komunikācijas direktore Lineta Mikša.

Vegānu produktu klāsta attīstīšana norisinās saskaņā ar Orkla Latvija ilgtspējas stratēģiju. Šī stratēģija paredz daudzpusīgu pieeju organizācijas darbā, kā arī atbilstoši tai ir izvirzītas piecas fokusa jomas, no kurām viena ir – uzturs un labsajūta.

Jaunākie raksti