Latvijas un Igaunijas tirgū ienāk „Spilvas” jaunā produktu līnija – WOK mērces

Attīstot Austrumu virtuves piedāvājumu Latvijas un Igaunijas tirgū, uzņēmums Orkla Foods Latvija ir uzsācis jaunas produktu līnijas – Spilvas WOK mērču – ražošanu. Jaunie produkti tiek ražoti Orkla Foods Latvija ražotnē Babītes novada Spilvē.

Jaunās kategorijas produktus izstrādāja tehnologi Latvijā, taču to receptūras balstītas autentiskos Austrumu virtuves produktos. Latvijas un Igaunijas tirgum ir izvēlētas Eiropā populārākās un saprotamākās Austrumu virtuves garšas:

  • Saldā čili WOK mērce;
  • Saldskābā WOK mērce;
  • Sojas-ķiploku WOK mērce.

 „Tehnologu izaicinājums bija ne tikai garšas īpašību, bet arī viegla pielietojuma nodrošināšana. Mūsu uzdevums ir panākt to, lai katrs, kurš paņēmis rokā pannu un izmanto WOK mērci, var sajusties kā Austrumu virtuves pavārs,” informē Dana Erciņa-Užāne, Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

Jaunajām WOK mērcēm ir pievienotas visas nepieciešamās sastāvdaļas, ieskaitot garšvielas. Tādēļ pagatavošana ir ļoti vienkārša:

  1. sakarsētā pannā jāapcep gaļa un dārzeņi;
  2. kad gaļa iegūst zeltaini brūnu nokrāsu, jāpievieno WOK mērci;
  3. cep augstā temperatūrā, līdz mērce ir karamelizējusies;
  4. pasniedz ar nūdelēm un rīsiem.

 „Labā ziņa visiem, kuri pievērš uzmanību produkta saturam ir tā, ka jaunās produktu līnijas ražojumi nesatur krāsvielas, konservantus un E vielas. To spējam nodrošināt, pateicoties tehnoloģijām un iekārtām, kuras uzņēmumā esam ieviesuši pēdējo trīs gadu laikā. Svarīgu ražošanas posmu nodrošina 2014. gada nogalē uzstādītais pasterizācijas tunelis, kurā uzņēmums investēja 700 000 eiro un kas ļauj nodrošināt liela apjoma ražošanu bez konservantiem,” skaidro Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

Jaunākie raksti