Izstādē „IFE 2017” Londonā liekam uzsvaru uz Latvijā ražotām „Spilvas” mērcēm un ābolu biezeņiem

Veicinot eksportu Rietumu virzienā, uzņēmums Orkla Foods Latvija piedalās izstādē The International Food & Drink Event 2017 (IFE 2017), kas norisinās Londonā no 19. līdz 22. martam. Izstādes apmeklētājus uzņēmums iepazīstina ar Latvijā ražotiem zīmola Spilva produktiem – tomātu mērcēm, dresingiem (salātu mērcēm), majonēzēm, sinepēm, mārrutkiem un ābolu biezeņiem.

 „Ņemot vērā nestabilo situāciju Krievijas tirgū, turpinām koncentrēties eksportam Rietumu virzienā. Atbilstoši izvēlētajai stratēģijai esam nolēmuši piedalīties Lielbritānijas nozīmīgākajā pārtikas nozares izstādē. Tās apmeklētāju novērtējumam sniedzam ražojumus vairākās produktu grupās, no kurām galveno uzsvaru liekam uz mērcēm. Tāpat Lielbritānijas tirgu un izstādes apmeklētājus no citām valstīm iepazīstinām ar ābolu biezeņiem,” informē Dana Erciņa-Užāne, Orkla Foods Latvija mārketinga direktore.

„Līdz šim Brexit sekas savā eksporta darbā neesam izjutuši, un Lielbritānija mums joprojām ir augošs tirgus. Tādēļ uz plānotajām iecerēm un rezultātiem šajā valstī skatāmies optimistiski. Šogad Orkla Foods Latvija eksporta apjomu Lielbritānijā plāno palielināt par 18%,” tā Orkla Foods Latvija mārketinga direktore

 IFE 2017 ir Lielbritānijas lielākā un nozīmīgākā pārtikas un dzērienu industrijas izstāde. Tās darbs norisinās deviņās sekcijās. Iepriekšējā izstādē 2015. gadā piedalījās 1350 uzņēmumi no 57 valstīm, bet apmeklēja 29 000 cilvēku no 108 valstīm.

Vairāk: www.ife.co.uk

Uzņēmuma Orkla Foods Latvija ražojumu eksporta tirgi ir ASV, Čehija, Dānija, Igaunija, Īrija, Kanāda, Krievija, Lielbritānija, Lietuva, Norvēģija, Slovākija, Somija, Zviedrija, Ukraina, Vācija.

Jaunākie raksti