Attīstām “Spilvas” produktu sortimentu vegāniem

Orkla Latvija paplašina zīmola Spilva sortimentu, iepazīstinot ar vairākiem produktiem, kas piemēroti vegānu uzturam. Šobrīd Spilvas produktu klāstā ir pieejami tādi vegāniski produkti kā “4 sezonu majonēze”, triju veidu humosi, saldās sinepes, kā arī vairāki citi produkti.

Šajā vasarā, uzsākot ražot humosu un “4 sezonu majonēzi”, esam spēruši nozīmīgu soli, lai attīstītu produktus, kuru sastāvā nav dzīvnieku izcelsmes izejvielas. Sagatavošanās process, ietverot izejvielu iegādi, laboratoriskos testus, ražošanas iekārtu pielāgošanu un iepakojuma dizaina izstrādi, ilga vairāk nekā gadu, un ar rezultātu esam gandarīti. Spilvas humosa un “4 sezonu majonēzes” pielietojums ēdienkartē ir ļoti plašs, tie ir paredzēti neierobežotam gardēžu lokam, taču vienlaikus tā ir arī Orkla Latvija atbilde tiem mūsu produkcijas cienītājiem, kuri interesējas par vegānu uzturam atbilstošiem ražojumiem,” informē Orkla Latvija komunikācijas direktore Lineta Mikša.

Šobrīd Spilva piedāvā trīs veidu humosus ar nosaukumu Hummus – klasisko, ar saulē kaltētiem tomātiem un ar adžiku, kas tiek gatavoti no turku zirņiem un apgrauzdētu, īpaši rūpīgi sasmalcinātu sezama sēklu jeb tahini pastas. Humosā ir augsts šķiedrvielu saturs, produkts nesatur glutēnu, kā arī tajā nav izmantotas dzīvnieku izcelsmes izejvielas.

Savukārt “4 sezonu majonēze” ir jauns produkts, kas ir pagatavots bez olām un citām dzīvnieku izcelsmes izejvielām. Tā ir Spilvas klāstā pirmā majonēze, kas ir piemērota arī augu valsts uztura piekritējiem.

Jaunākie raksti