
Zīmols “Spilva” iepazīstina ar jaunu garšvielu iepakojumu un atklāj iecienītākās ēdiena piedevas
Klasiski aromāti, sezonāli eksperimenti un vēlme pēc uzticamas garšas – tā var raksturot Latvijas iedzīvotāju
“
Plaši daudzinātā Vidusjūras virtuve ir salīdzinoši vienkārša un ir kļuvusi pieejamāka arī Latvijā. Par to parūpējusies arī Spilva, radot un piedāvājot “Vidusjūras zaļumu mērci”. Šajā mērcē satiekas majonēzes un tomātu mērces garšas. Tās sastāvā ir dažādas Vidusjūras reģionam raksturīgās garšvielas, piemēram, ķiploks, pētersīlis, baziliks, paprika, koriandrs, oregano, timiāns. Lai garšai būtu izteiktāks asums, mērcei ir pievienotas sinepes.
Ja vēlaties baudīt ēdienu, kā to dara spāņi, itāļi un grieķi, tad ir vērts izmantot “Vidusjūras zaļumu mērci”, lai kopā ar to ienestu plašo Vidusjūras garšvielu buķeti ikdienas ēdienkartē. Mērce būs īpaši baudāma kopā ar zivīm un citām jūras veltēm, vistas ēdieniem un makaronu salātiem. “Vidusjūras zaļumu mērce” arī lieliski papildinās citus gaļas, rīsu ēdienus, kā arī – dažādus pilngraudu produktus.
Mērce pildīta 380 ml plastmasas pudelē. Uzglabāšanas termiņš neatvērtā veidā – 12 mēneši.
100 g produkta satur: enerģētiskā vērtība – 400 kcal (1640 kJ); ogļhidrāti – 15 g (tostarp cukuri – 13 g); olbaltumvielas – 0,8 g; tauki – 37 g (tostarp piesātinātās taukskābes – 2,7 g); sāls – 1,2 g.
Klasiski aromāti, sezonāli eksperimenti un vēlme pēc uzticamas garšas – tā var raksturot Latvijas iedzīvotāju
Latvijā vasara ir laiks, kad ēdienkarte kļūst vieglāka un svaigāka. Karstajās dienās iedzīvotāji arvien biežāk
Lieldienas ir nosvinētas, olu kaujas – uzvarētas, bet ledusskapī vēl aizvien palikušas neskaitāmas vārītas olas?